Výběr českých nanoroušek, respirátorů a dezinfekce

Veroval® Nedostatek železa - domácí test

Kód: 5094
Tip
Neohodnoceno
Značka: Veroval®
349 Kč 303 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
  • Rychlý a spolehlivý domácí test ke zjištění hladiny železa v těle.
  • Výsledek do 10 minut
  • Přesnost 95% 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cítíte se často unaveni? Bolí vás hlava? Do ničeho se vám nechce? Může vám chybět jeden z důležitých prvků, a to železo.

Je proto dobré, abyste zkontrolovali, zda vaše potíže nejsou způsobeny právě nízkou hladinou železa. S domácím testem Veroval se zvládnete otestovat sami a na výsledek budete čekat jen 10 minut.

Hladinu železa je možné upravit změnou stravy nebo vhodným potravinovým doplňkem. Postup konzultujte se svým lékařem. Pokud by byly hladiny příliš nízké, lékař má možnost předepsat vám léky na vyrovnání deficitu železa v těle. 

Jak test funguje?

Test spočívá v imunologickém zjištění proteinu feritin v krvi, ve kterém se železo ukládá v buňkách. Nedostatek železa znamená, že koncentrace feritinu v krvi je nižší než 20 nf/ml. I v domácím prostředí dosáhnete přesných výsledků. Spolehlivost testu Veroval Nedostatek železa je vyšší než 95 %.

Jednoduché použití

  1. Potřebujete pouze jednu kapku krve.
  2. Odeberte ji lancetou přiloženou k testu.
  3. Smíchejte krev s roztokem. Je přitom důležité směs řádně protřepat.
  4. Odkápněte směs na testovací kazetu a za 10 minut odečtěte výsledek.

Důležité pro krvetvorbu: anorganické železo

Jako součást červeného krevního barviva, hemoglobinu, hraje železo důležitou roli v zásobování organismu kyslíkem a v energetickém metabolismu.
Typickými příznaky nedostatku železa je častá únava, bledost a bolest hlavy. Další možné potíže jsou silné bušení srdce nebo dušnost. Zhruba 2 z 10 dětí a žen v plodném věku jsou postiženy nedostatkem železa.

Zdravý životní styl má dnes vysokou prioritu pro mnoho lidí. Díky svému komplexnímu portfoliu vychází značka Veroval vstříc požadavkům zákazníků, kteří chtějí mít svůj zdravotní stav pod kontrolou.Veroval má ve své nabídce přístroje a testy určené pro domácí diagnostiku, která umožňuje pravidelně monitorovat zdravotní stav, a včas tak rozpoznat možná zdravotní rizika. 

Distributorem výrobků značky Veroval je Hartmann.S revolučními domácími diagnostickými testy Veroval během několika málo vteřin například odhalíte nedostatek železa v organizmu, onemocnění bakteriálního původu a celé spektrum dalších zdravotních komplikací.

Všechny produkty jsou klinicky ověřené.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.