Výběr českých nanoroušek, respirátorů a dezinfekce

Veroval® domácí test ke zjištění přítomnosti drog v těle

Kód: 5082
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Veroval®
199 Kč 173 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
  • Rychlý domácí test, který pomůže odhalit užívání více druhů drog.
  • Výsledek do 5 minut
  • Přesnost 96%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domácí víceúčelový test na drogy Veroval vám pomůže při podezření na užívání amfetaminů, benzodiazepinů (uklidňujících prostředků), kokainu, marihuany, metadonu a opiátů. Test funguje na principu vylučování specifických látek do moč. 

Test zjistí z moče přítomnost těchto drog:

  • amfetaminy
  • benzodiazepiny
  • kokain
  • marihuana
  • metadon
  • opiáty

Drogy jsou psychoaktivní látky, které ovlivňují chování a náladu svých uživatelů. Způsobují rozmanité druhy reakcí, které mají negativní dopad na jejich poživatele. Kromě mnoha zdravotních problémů jde i o psychosociální potíže jako dopad na rodinné příslušníky, tendence k přestupkům a posléze zvýšená kriminalita apod. Drogy jsou významným rizikem i pro okolí svého příjemce, jako je např. řízení automobilu pod jejich vlivem, kdy dochází k přímému ohrožení života ostatních lidí. Nebezpečné jsou zejména pro mladé lidi, kteří mají tendenci být odvážnější a rádi zkoušejí nové věci. Jejich užívání s sebou přináší řadu rizik - vzniká na nich závislost a působí negativně na tělesné i duševní zdraví.

Z jednoho vzorku moči získáte výsledky na všechny testované typy moči zároveň, a to pomocí jednoduché testovací kazety se šesti samostatnými proužky.

Zdravý životní styl má dnes vysokou prioritu pro mnoho lidí. Díky svému komplexnímu portfoliu vychází značka Veroval vstříc požadavkům zákazníků, kteří chtějí mít svůj zdravotní stav pod kontrolou.Veroval má ve své nabídce přístroje a testy určené pro domácí diagnostiku, která umožňuje pravidelně monitorovat zdravotní stav, a včas tak rozpoznat možná zdravotní rizika. 

Distributorem výrobků značky Veroval je Hartmann.S revolučními domácími diagnostickými testy Veroval během několika málo vteřin například odhalíte nedostatek železa v organizmu, onemocnění bakteriálního původu a celé spektrum dalších zdravotních komplikací.

Všechny produkty jsou klinicky ověřené.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení