Výběr českých nanoroušek, respirátorů a dezinfekce

Kaiserman gelový čistič odpadu 1 litr (včetně ochranných rukavic)

Kód: 2106
Neohodnoceno
Značka: Nanolab
272 Kč –14 %
2106 kaiserman gelovy cistic odpadu 1 litr vcetne ochrannych rukavic
272 Kč –14 % 234 Kč 193 Kč bez DPH
Skladem u partnera
Možnosti doručení

Kaiserman++ tekutý gelový čistič odpadu. Silák, který 100% pomůže od ucpaného odpadu. 10 dávek. Balení obsahuje 1 pár jednorázových nitrilových rukavic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kaiserman++ Extra strong tekutý čistič odpadů si zvládne poradit i s nejhrubšími organickými usazeninami v kanalizačním potrubí, domovních odpadech a sifonech. Zvládá z potrubí odstraňovat běžné usazeniny, jako jsou vlasy, zbytky mýdla, usazené zbytky jídla, tukové úsady, ale také tvrdé usazeniny typu vodní kámen, cizí předměty v kanalizaci jako hadr a jiné. Při používání tekutého čističe je nutné dbát zvýšené opatrnosti a bezpodmínečně vždy dodržet níže uvedený návod k použití. Balení obsahuje 1 pár nitrilových rukavic pro vaši bezpečnost.

Postup aplikace
- tekutý čistič Kaiserman++ aplikujte gel v přiměřené dávce cca 100-200ml přímo do ucpaného sifonu nálevky...
- bežně postačí k uvolnění odpadu celkově cca 200ml čističe
- čistič nechejte působit cca 15 minut v případě umyvadel, nebo 25 minut v případě WC
- po uplynutí výše uvedené doby propláchněte nejprve menším množstvím vody. V případě že voda odtéká a neprojeví se žádná netěsnost v oblasti sifonu a navazujícího potrubí, propláchněte potrubí větším proudem vody
- aplikace je možná pouze v případě keramického, příp. silnostěnného plastového potrubí! Nelze použít na potrubí se tenkostěnného plastu!
- práce s přípravkem je možná pouze za dodržení zvýšených bezpečnostních opatření za použití ochranného štíu a gumových rukavic!
- aplikaci přípravku nedpoporučujeme např. pro sprchové kouty s mělkým sifonem jelikož při reakci s nečistotou hrozí způsobení bouřlivé reakce a vytrysknutí čističe ven!
- v případě, že při aplikaci dochází k velkému vývinu tepla a k bouřlivé reakci, je nutné dávkovat čistit po malých dávkách! Bežně postačí k uvolnění odpadu celkově cca 100 ml gelového čističe

Upozornění:  v žádném případě neprovádějte ředění přípravku vodou - dojde k silné chemické reakci a k velkému uvolnění tepla. Přípravek taktéž nepoužívejte na kovové/hliníkové předměty.

Najdete je v Brně. Mají vlastní analytickou laboratoř a zázemí a neustále vymýšlejí jak inovovat.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.