Výběr českých nanoroušek, respirátorů a dezinfekce

Dezinfekce na povrchy Mikrobac forte, 5l

Kód: 7770
Neohodnoceno
Značka: Hartmann
2 399 Kč 1 983 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

 Dezinfekčni přípravek na povrchy zdravotnických prostředků bez obsahu aldehydů se širokým spektrem účinnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mikrobiologická účinnost:

  • baktericidní,
  • fungicidní,
  • tuberkulocidní,
  • mykobaktericidní,
  • virucidní
  • na obalené viry (vč. HBV, HCV, HIV), FCV, MNV, SARS, účinný proti adenopolyoma- a rotavirům.  

Pracovní roztoky přípravku Mikrobac Forte byly testovány na materiálovou snášenlivost s následujícími materiály, zahrnujícími:

  • Kovy: nerezová ocel (V2A), hliník, měď, mosaz.
  • Plasty: PA (polyamid). PE (polyethylen). PP (polypropylen), PS (polystyren). PU (polyurethan), PVC (polyvinylchlorid), ABS (acryl-butadiene-stryol), silikon, guma, latex, Macrolon®, akrylátové sklo, Teflon®. Pokud bude přípravek používán správně (dezinfekce otřením). nehrozí žádné poškození materiálů.

Použití

BODE Mikrobac Forte je vhodný k čištění a dezinfekci omyvatelných povrchů při použití metody otřením, např. pro zdravotnické prostředky klasifikované zákonem o ZP. V nemocnicích, domovech důchodců, LDN apod.   Mikrobac forte je dodáván jako koncentrát. Pro přípravu pracovního roztoku použijte dávkovací pumpu, dávkovací láhev nebo jakýkoliv jiný vhodný dávkovací přístroj. Zvlhčete důkladně každou část dezinfikovaného předmětu i dalších omyvatelných povrchů tak, aby k dezinfekci bylo použito předepsané množství přípravku. Pokud tento povrch přichází do styku s potravinami, opláchněte jej po dezinfekci pitnou vodou.

Složení BODE Mikrobac Forte 5000ml 100g roztoku obsahuje:

benzyl-C12-18- alkyldimethyl-ammoniumchlorides (benzalkoniumchloride) 19,9 9. N-(3-aminopropyl)-N-dodecylpropane-1,3-diamine (dodecylbispropylenetriamine) 5 g.

Upozornění

Musí být zamezeno kontaktu mezi přípravky obsahujícími aminy a aldehydy. Z tohoto důvodu, obzvláště jestli předchozí dezinfekce probíhala přípravky na bázi aldehydů, je nutné před prvním použitím přípravku Mikrobac Forte důkladně povrchy umýt neutrálním detergentem. Roztok připravujte vždy se studenou vodou (maximálně pokojové teploty).

Další upozornění

Přípravek BODE Mikrobac Forte 5l je registrovaný jako zdravotnický prostředek. Pokud zdravotnický prostředek obsahuje návod, vyzýváme Vás k pečlivému přečtení přibaleného návodu a používání zdravotnického prostředku v souladu s tímto návodem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení