Výběr českých nanoroušek, respirátorů a dezinfekce

20x Edinburgh Genetics Antigenní rychlotest na COVID-19 z přední části nosu - 64,9 Kč/ks

Kód: 3787
3 hodnocení
1 298 Kč 1 298 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kompletní testovací kit z kraje nosu umožňuje spolehlivé zjištění přítomnosti COVID-19 v těle, testování antigenu Sars-Cov-2 mimo laboratoř za 15 minut.

Edinburgh Genetics ActivXpress+ COVID-19 Antigen Complete Testing Kit je určen pro kvalitativní detekci antigenů ze SARS-CoV-2 (Severe Acute Respiratory Syndrome associated Coronavirus 2).

K dostání také samostatně po jednom balení  Rychlý test na COVID-19- Edinburgh Genetics ActivXpress - 69 Kč/ks

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘESNÝ

Spolehlivé testy Edinburgh Genetics ActivXpress + COVID-19 Antigen Complete Testing Kit produkují výborné výsledky v oblasti citlivosti a přesnosti, které přesahují standardy stanovené WHO, bez křížové reaktivity se sezónními koronaviry. Tento test je určen pouze pro porfesionální použití

SOUHRN 

COVID-19 je akutní respirační infekční onemocnění. Mezi hlavní projevy patří horečka, únava a suchý kašel. Dalšími projevy mohou být nosní neprůchodnost, rýma, bolest v krku, bolest svalů a průjem. Přenašečem COVID-19 ale můžete být, aniž na sobě pozorujete jakékoliv příznaky nemoci.  Pomocí testu Edinburgh Genetics z kraje nosu se můžete ubezpečit, že jste v pořádku, případně se dozvíte o svém nakažení včas

Edinburgh Genetics ActivXpress + COVID-19 Antigen Complete Testing Kit je imunotest založený na sendvičové metodě využívající dvě protilátky na membráně. Jde o kvalitativní test pro in vitro diagnostiku. Kit je určen k detekci nukleokapsidového antigenu ze SARS-CoV-2 v nosním výtěru od pacientů s podezřením na pozitivní COVID-19. Antigeny SARS-CoV-2 přítomné ve vzorku reagují s anti-SARS-CoV-2 protilátkou, kterou jsou potaženy částice v testovací kazetě. Směs pak migruje vzhůru po membráně kapilárním působením a reaguje s protilátkou potaženou v oblasti testovací linie. Pokud vzorek obsahuje antigeny SARS-CoV-2, tak se v oblasti testovací linie objeví barevný pruh. Pokud vzorek neobsahuje antigeny SARS-CoV-2, tak se v oblasti testovací linie neobjeví žádný barevný pruh, což indikuje negativní výsledek. Pro kontrolu celé metody se objeví barevný pruh v kontrolní linii, což znamená, že byl přidán správný objem vzorku a došlo k prosáknutí membrány.

SKLADOVÁNÍ 

• Kit skladujte při pokojové teplotě nebo v chladu (2-30 °C).
• Nezmrazujte.
• Doba použitelnosti kitu je 18 měsíců.

NÁVOD K POUŽITÍ

30 minut před testováním nechejte kazetu, vzorek a činidlo dosáhnout pokojové teploty (15-30 °C).

1. Vyjměte testovací kazetu z fóliového sáčku a ihned ji použijte.

2. Umístěte kazetu na čistý a rovný povrch.

3. Pomocí kapátka přeneste 3 kapky (přibližně 80 µl) vzorku s činidlem do jamky pro vzorek (S) na testovací kazetě, poté spusťte časovač.

4. Počkejte, až se objeví barevné pruhy. Odečtěte výsledky po 15 minutách. Neinterpretujte výsledky po 20 minutách, protože výsledky viditelné po 20 minutách jsou neplatné.

5. Test je určen pouze pro profesionální použití.

 

 

VÝSLEDKY

Negativní výsledek: Jeden barevný pruh se objeví v kontrolní linii (C). V testovací linii (T) se neobjeví žádný barevný pruh.

Pozitivní výsledek: Objeví se dva barevné pruhy. Jeden pruh se objeví v kontrolní linii (C) a druhý pruh se objeví v sousední testovací linii (T).

Neplatný výsledek: V kontrolní linii se neobjeví barevný pruh. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné provedení testu budou nejpravděpodobnějšími důvody. Zkontrolujte postup a test opakujte s novou kazetou. Pokud problém přetrvává, okamžitě přestaňte testovací kit používat a kontaktujte svého místního distributora.

 

Po použití Test a jeho části zlikvidujte dle uveřejněné metodiky Ministerstva zdravotnictví ČR na stránce https://www.mzp.cz/…sty_metodika

Tyto testy neproplácí pojišťovna.

příbalový_leták_Edinburgh

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy z přední části nosu
Na seznamu MZČR: ANO
Na seznamu SÚKL: NE
Pro sebetestování: ANO
Typ testu: z přední části nosu
Velikost balení (ks): 20
Země původu: Skotsko

Imunochromatografický test na bázi IgG a IgM Biopanda Reagents detekuje přítomnost protilátek COVID-19 a informuje, zda se organismus nakazil chorobou.

Společnost GHC GENETICS v České republice je nejmladší a nejdynamičtější člen skupiny GHC Healthcare Worldnet, která se soustřeďuje na nabídku prediktivního genetického testování v celé šíři.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.